“Gym Combi-2” lauko treniruoklių kompleksą sudaro kojų treniruoklis, ėjikas bei sukimosi platforma.
| Paskirtis | lauko treniruoklis 3 asmenims |
|---|---|
| Pagrindinė konstrukcija | 304 klasės nerūdijantis plienas |
| Matmenys | 3274 x 608.7 mm |
| Aukštis | 1519 mm |
| Svoris | 143.25 kg |
| Spalva | visa RAL paletė |
| Sertifikatas | EN 16630:2015 |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis | Olandija |