“Gym Combi-6” lauko treniruoklių kompleksą sudaro stūmimo nuo krūtinės treniruoklis, irklavimo treniruoklis bei rankų suktukas.
| Paskirtis | lauko treniruoklis 3 asmenims |
|---|---|
| Pagrindinė konstrukcija | 304 klasės nerūdijantis plienas |
| Matmenys | 2042.67 x 1724.30 mm |
| Aukštis | 1983.50 mm |
| Svoris | 173.03 kg |
| Spalva | visa RAL paletė |
| Sertifikatas | EN 16630:2015 |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis | Olandija |