1,899.00€
Modernus ir žaismingas lauko treniruoklis “WB-07_08” skirtas mūsų mažiausiems sportininkams – vaikams.
| Paskirtis | vaikams |
|---|---|
| Treniruokliai | "Dviratis", "Plėtikas", "Švytuoklė", "Žingsniuoklis" |
| Raumenų grupės | blauzdų raumenys, pilvo srities raumenys, sėdmenų raumenys, šlaunų raumenys |
| Matmenys | 295 x 125 x 156 cm |
| Pagrindinė konstrukcija | 114 mm diametro apvalus plienas |
| Judančios dalys | 60 mm diametro apvalus plienas |
| Laikikliai | 43 mm diametro apvalus plienas |
| Sertifikatas | EN 16630:2015 |
| Kilmės šalis | Lenkija |