Profesionali švieslentė “Bodet BT6730 7M”, su 7 kv.m. aukščiausios raiškos LED ekranu, skirta didelėms sporto salėms bei arenoms. Tarptautinių varžybų metu švieslentėje galima atvaizduoti iki 12 kiekvienos komandos žaidėjų numerių, pavardžių, asmeninių pražangų bei pelnytų taškų. Didelis ir ryškus LED ekranas komandai leis pritraukti daugiau rėmėjų varžybų metu, nes jame nuolat galima atvaizduoti įvarias reklamas, video filmukus, šaukinius ir pan. Aprobuota FIBA LEVEL 1 krepšinio varžyboms. Pagrindiniai švieslentės rodmenys: rungtynių laikas, rezultatas, kėlinys, sustabdyto rungtynių laiko indikatorius, minutės pertraukėlės laikas, paimtos minutės pertraukėlės indikatorius, komandinės pražangos, asmeninės pražangos, nuobaudos laikas, laimėti setai, programuojami komandų pavadinimai, žaidėjų numeriai, pavardės ir pelnyti taškai, video, reklamų transliacija.
| Paskirtis | FIBA LEVEL 1 |
|---|---|
| Matmenys | 7425 x 4015 x 80 mm |
| LED ekrano matmenys | 288 x 240 cm |
| Skaitmens aukštis | 30 cm |
| Raidės aukštis | 20 cm |
| Matomumo kampas | 160 laipsnių |
| Optimalus atstumas | 150 m |
| Sirena | integruota |
| Valdymas | laidais |
| Kilmės šalis | Prancūzija |