2,499.00€
Vandensvydžio atakos laikmatis “Bodet BTX6002” rodo 30 sekundžių atakos trukmę. Komplekte 2 laikmačiai ir valdymo konsolė.
| Paskirtis | baseinams |
|---|---|
| Skaitmens aukštis | 20 cm |
| Matomumo kampas | 160 laipsnių |
| Optimalus atstumas | 90 m |
| Sirena | integruota |
| Valdymas | laidais |
| Matmenys | 450 x 330 x 295 mm |
| Kilmės šalis | Prancūzija |