4,519.00€
Drėgmei atspari švieslentė “Bodet BTX6120WP” idealiai tinka regioninio ar nacionalinio lygio vandensvydžio varžyboms. Pagrindiniai švieslentės rodmenys: rungtynių laikas, rezultatas, kėlinys, sustabdyto rungtynių laiko indikatorius, minutės pertraukėlės laikas, nuobaudos laikas.
| Paskirtis | baseinams |
|---|---|
| Skaitmens aukštis | 20 cm |
| Matomumo kampas | 160 laipsnių |
| Optimalus atstumas | 90 m |
| Sirena | integruota |
| Valdymas | belaidžiu 868 MHz ryšiu, laidais |
| Matmenys | 1500 x 1129 x 122 mm |
| Kilmės šalis | Prancūzija |