6,495.00€ 5,799.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Svoris | 168 kg |
| Maksimalus vartotojo svoris | 182 kg |
| Variklio galia | 6 AG |
| Valdymas | atsipalaidavimas, finišas, greitis, įkalnės lygis, pulsas, startas |
| Įkalnės lygiai | 0 – 15 proc. |
| Greitis | 1 – 20 km/h |
| Bėgimo juostos matmenys | 60 x 160 cm |
| Pagrindinė konstrukcija | 150 x 50 mm plieno profilis, sienelės storis 3 mm |
| Konsolė | 12 colių lietimui jautri TFT konsolė su Android OS |
| Saugumas | Avarinis stabdis |
| Matmenys | 216 x 91 x 173 cm |
| Jungtys | ausinių, bluetooth, Ethernet, USB, WiFi |
| Amortizacija | Profesionali PULFLEXTM 8 amortizacijos taškų sistema |