5,695.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Svoris | 116 kg |
| Maksimalus vartotojo svoris | 180 kg |
| Variklio galia | be variklio, nereikalinga 220V įtampa |
| Valdymas | atstumas, greitis, laikas, pulsas, sudegintos kalorijos, watt, žingsniai (min/km) |
| Bėgimo juostos matmenys | 175 x 44 cm, guma dengtos aliumininės juostos |
| Pagrindinė konstrukcija | 75 x 25 mm |
| Konsolė | LCD ekranas |
| Matmenys | 175 x 82 x 156 cm |