4,275.00€ 3,399.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Svoris | 124 kg |
| Maksimalus vartotojo svoris | 160 kg |
| Žingsnio ilgis | 53 cm |
| Apkrova | 20 intensyvumo lygių |
| Pagrindinė konstrukcija | 110 x 52 plieno profilis, sienelės storis 3 mm |
| Paminos | su gelinėmis pagalvėlėmis |
| Jungtys | Polar |
| Konsolė | DotM ekranas |
| Saugumas | autonominė, hibridinė stabdymo sistema |
| Matmenys | 218 x 74 x 160 cm |