1,395.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Konsolė | 14 cm dydžio LCD ekranas, bevielė jungtis |
| Rodmenys | atstumas, laikas, laikas/500 m, pulsas, sudegintos kalorijos, vatai, visi yriai, yriai per minutę |
| Programos | 8 |
| Pasipriešinimo lygiai | 16 elektroninių lygių |
| Ventiliatorius | 2.8 kg |
| Paminos | 7 pozicijos, reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | suderinami su ŠSD diržu |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė |
| Maksimalus vartotojo svoris | 150 kg |
| Matmenys | 218 x 61.5 x 76 cm |
| Svoris | 49.5 kg |