1,150.00€ 1,050.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Konsolė | reguliuojamo aukščio ir kampo 14 cm LCD ekranas |
| Rodmenys | atstumas, laikas, lygis, pulsas, sudegintos kalorijos, vatai, yriai per minutę |
| Programos | 10/20 intervalo, 20/10 intervalo, atstumo, jėgos, kardio, laiko, riebalų deginimo, sudegintų kalorijų, vartotojo, vartotojo intervalo, žaidimų |
| Pasipriešinimo lygiai | 16 magnetinių ir oro pasipriešinimo lygių |
| Paminos | lanksčios, reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | suderinami su ŠSD diržu |
| Komplektacija | vidinis generatorius |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė, itin plati |
| Maksimalus vartotojo svoris | 180 kg |
| Matmenys | 239 x 46 x 116 cm |
| Svoris | 46.2 kg |