1,095.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Konsolė | reguliuojamo kampo 14 cm LCD ekranas |
| Rodmenys | 500 laikas / vid. 500 laikas, atstumas, laikas, lygis, pulsas, sudegintos kalorijos, vatai, visi yriai, yriai per minutę |
| Programos | nustatyto atstumo, nustatyto laiko, nustatyto širdies ritmo, nustatytų sudegintų kalorijų, nustatytų yrių, vartotojo |
| Pasipriešinimo lygiai | 6, reguliuojami vandens kiekiu, vandens talpa pasukta 45 laipsnių kampu |
| Paminos | lanksčios, reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | telemetrinė sistema |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė, pakelta 38 cm |
| Maksimalus vartotojo svoris | 170 kg |
| Matmenys | 202 x 52.5 x 86 cm |
| Svoris | 34.65 kg |