2,195.00€ 1,989.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Konsolė | 14 cm dydžio LCD ekranas |
| Rodmenys | 500 laikas / vid. 500 laikas, atstumas, laikas, lygis, pulsas, sudegintos kalorijos, vatai, visi yriai, yriai per minutę |
| Programos | nustatyto atstumo, nustatyto laiko, nustatyto širdies ritmo, nustatytų sudegintų kalorijų, nustatytų yrių, vartotojo |
| Pasipriešinimo lygiai | 10, reguliuojami vandens kiekio apkrovos rankenėle |
| Paminos | paminkštintos, su reguliuojamu dirželiu |
| Pulso sensoriai | 5KHz, suderinami su ŠSD diržu |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė |
| Maksimalus vartotojo svoris | 150 kg |
| Matmenys | 213.3 x 53.3 x 56 cm |
| Svoris | 41 kg |