3,899.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų, vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 350 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Dekoratyviniai elementai | PVC FOREX plokštė |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 5211 x 8587 mm |
| Matmenys | 1648 x 4920 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-3 |