23,470.00€
| Paskirtis | vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 1500 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | 1500 mm, 2680 mm, 980 mm |
| Dekoratyviniai elementai | aukščiausios kokybės plastikas |
| Laipteliai | rifliuotas aliuminis |
| Saugumas | saugumo zona 11283 x 13108 mm |
| Matmenys | 7697 x 10108 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-3 |