2,619.00€
| Paskirtis | vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | minimalus kritimo aukštis 2436 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Dekoratyviniai elementai | PVC FOREX plokštė |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4619 x 9303 mm |
| Matmenys | 1619 x 6303 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |