1,840.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 325 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | 200 – 325 mm aukščio, HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4331 x 6383 mm |
| Matmenys | 1331 x 3383 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |