3,090.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų, vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 300 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 6556 x 8360 mm |
| Matmenys | 3506 x 5360 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |