1,560.00€
| Paskirtis | vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 1443 mm |
| Dydis | 4 sėdimos vietos |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4360 x 5043 mm |
| Matmenys | 1230 x 2043 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |