1,175.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 160 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4052 x 4623 mm |
| Matmenys | 1052 x 1623 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |