1,659.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 420 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | 160 mm aukščio, HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | PVC FOREX plokštė, sustiprintos virvės |
| Saugumas | saugumo zona 4000 x 5961 mm |
| Matmenys | 1000 x 2961 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-11 |