1,749.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 160 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | 160 mm aukščio, HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4722 x 6115 mm |
| Matmenys | 1722 x 3115 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |