999.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų, vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 200 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4265 x 4306 mm |
| Matmenys | 1265 x 1306 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |