1,955.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų, vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 400 mm |
| Dydis | 6 sėdimos vietos |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Dekoratyviniai elementai | HDPE plokštė, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 6240 x 6240 mm |
| Matmenys | 3240 x 3240 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |