989.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 369 mm |
| Dydis | 3 sėdimos vietos |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Dekoratyviniai elementai | drėgmei atspari fanera, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 4681 x 5282 mm |
| Matmenys | 1721 x 1987 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |