1,529.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 400 mm |
| Dydis | 2 sėdimos vietos |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Dekoratyviniai elementai | drėgmei atspari fanera, PVC FOREX plokštė |
| Platforma | HEXA plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 5180 x 5218 mm |
| Matmenys | 2218 x 2180 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |