1,749.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 500 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | 200 – 500 mm aukščio |
| Dekoratyviniai elementai | drėgmei atspari fanera, PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | saugumo zona 5130 x 5800 mm |
| Matmenys | 1877 x 2082 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1 |