2,179.00€
| Paskirtis | vaikams nuo 3 metų, vaikams su negalia |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 540 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Platforma | drėgmei atspari neslidi NEXA fanera |
| Dekoratyviniai elementai | polietilenas |
| Saugumas | saugumo zona 4100 x 5966 mm |
| Matmenys | 1047 x 2936 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-6 |