1,825.00€
| Paskirtis | vaikams iki 3 metų, vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 1615 mm |
| Dydis | 2 sėdimos vietos |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Sėdynė/atlošas | megzta virvė |
| Saugumas | saugumo zona 5081 x 7000 mm |
| Matmenys | 2096 x 5081 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-11, EN1176-2 |