1,789.00€
| Paskirtis | vaikams nuo 3 – 12 metų |
|---|---|
| Aukštis | maksimalus kritimo aukštis 1180 mm |
| Pagrindinė konstrukcija | plieniniai stulpai |
| Sėdynė/atlošas | guminė, sutvirtintų virvių lizdas |
| Dekoratyviniai elementai | PVC FOREX plokštė |
| Saugumas | 4641 x 7000 mm |
| Matmenys | 1087 x 4641 mm |
| Sertifikatas | EN1176-1, EN1176-2 |