1,499.00€
Aptakių formų modernus lauko treniruoklis “WB-KZ-03” skirtas sportuoti 3 asmenims vienu metu. Treniruoklio konstrukcija leidžia apjungti tris skirtingus treniruoklius – “Žingsniuoklis”, “Ėjikas” ir “Švytuoklė” į vieną daugiafunkcinį įrenginį.
| Paskirtis | lauko treniruoklis 3 asmenims |
|---|---|
| Treniruokliai | "Ėjikas", "Švytuoklė", "Žingsniuoklis" |
| Raumenų grupės | blauzdų raumenys, pilvo srities raumenys, sėdmenų raumenys, šlaunų raumenys |
| Matmenys | 230 x 114 x 134cm |
| Pagrindinė konstrukcija | 114 mm diametro apvalus plienas |
| Judančios dalys | 60 mm diametro apvalus plienas |
| Laikikliai | 43 mm diametro apvalus plienas |
| Sertifikatas | EN 16630:2015 |
| Kilmės šalis | Lenkija |