2,290.00€
Modernus ir žaismingas lauko treniruoklis “WB-10” skirtas mūsų mažiausiems sportininkams – vaikams.
| Paskirtis | vaikams |
|---|---|
| Treniruokliai | "Dviratis", "Elipsinis treniruoklis", "Slidininkas", "Žingsniuoklis" |
| Raumenų grupės | blauzdų raumenys, nugaros raumenys, pečių raumenys, pilvo srities raumenys, rankų raumenys, sėdmenų raumenys, šlaunų raumenys |
| Matmenys | 384 x 247 cm |
| Pagrindinė konstrukcija | 114 mm diametro apvalus plienas |
| Judančios dalys | 60 mm diametro apvalus plienas |
| Laikikliai | 43 mm diametro apvalus plienas |
| Sertifikatas | EN 16630:2015 |
| Kilmės šalis | Lenkija |