2,865.00€
| Paskirtis | pusiau profesionaliam sportui |
|---|---|
| Svoris | 141 kg |
| Maksimalus vartotojo svoris | 130 kg |
| Variklio galia | 5 AG |
| Valdymas | finišas, garsas, greitis, įkalnės lygis, pauzė, startas, treniruočių režimas |
| Įkalnės lygiai | 0 – 15 proc. |
| Greitis | 1 – 20 km/h |
| Bėgimo juostos matmenys | 55 x 145 cm, 2 mm storio |
| Konsolė | 4 LED ekranai |
| Jungtys | bluetooth, Garmin, Polar |
| Saugumas | Avarinis stabdis |
| Matmenys | 203 x 91 x 153 cm |
| Amortizacija | T18+T12 dvigubas uždangalas |