1,239.00€
| Paskirtis | intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Konsolė | 14 cm dydžio dvispalvė LCD |
| Rodmenys | apkrovos lygis, laikas, metrai, pulsas, sudegintos kalorijos, visi yriai, yriai per minutę |
| Programos | 1 širdies ritmo, 1 vartotojo, 11 standartinių |
| Smagratis | 3.5 kg |
| Pasipriešinimo lygiai | 16 magnetinių ir oro pasipriešinimo lygių |
| Paminos | 7 pozicijos, reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | suderinami su ŠSD diržu |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė |
| Maksimalus vartotojo svoris | 200 kg |
| Matmenys | 239 x 46 x 116.8 cm |
| Svoris | 52 kg |