5,845.00€ 4,739.00€
| Paskirtis | profesionaliam sportui |
|---|---|
| Svoris | 185 kg |
| Maksimalus vartotojo svoris | 200 kg |
| Variklio galia | 7 AG |
| Valdymas | atsipalaidavimas, finišas, greitis, įkalnės lygis, pulsas, startas, ventiliatorius |
| Įkalnės lygiai | 0 – 15 proc. |
| Greitis | 1 – 20 km/h |
| Bėgimo juostos matmenys | HabasitTM 60 x 160 cm nereikalaujanti priežiūros |
| Pagrindinė konstrukcija | 150 x 70 mm plieno profilis, sienelės storis 3 mm |
| Konsolė | DotM ekranas |
| Saugumas | Avarinio stabdymo sistema |
| Matmenys | 208 x 88 x 156 cm |
| Amortizacija | Profesionali PULFLEXTM 12 amortizacijos taškų sistema |