995.00€
| Paskirtis | intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Konsolė | BitGym, Bluetooth 4.0, daugiafunkcis LCD ekranas, iConsole+, KinoMap |
| Programos | 12 |
| Žingsnio ilgis | 54 cm |
| Pasipriešinimo lygiai | 10 – 400 Watt, 32 elektroniniai lygiai |
| Smagratis | 10 kg |
| Pulso sensoriai | Yra |
| Stabdymo sistema | magnetinė |
| Rodmenys | atstumas, laikas, pulsas, RPM, sudegintos kalorijos, WATT |
| Maksimalus vartotojo svoris | 130 kg |
| Matmenys | 155.5 x 60.8 x 177.5 cm |
| Svoris | 71 kg |
| Sertifikatas | CE EN 957 Class H |
| Kilmės šalis | Belgija |