795.00€
| Paskirtis | intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Konsolė | reguliuojamo aukščio ir kampo 14 cm LCD ekranas |
| Rodmenys | 500 m laikas, atstumas, data, kambario temperatūra, laikas, laikrodis, sudegintos kalorijos, visi yriai, yriai per minutę |
| Programos | atstumo skaičiavimas, laiko skaičiavimas, sudegintų kalorijų skaičiavimas, varžybos prieš kompiuterį, yrių skaičiavimas |
| Pasipriešinimo lygiai | 6, reguliuojami vandens kiekiu |
| Paminos | lanksčios, reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | suderinami su ŠSD diržu |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė, pakelta iki 34.3 cm aukščio |
| Maksimalus vartotojo svoris | 130 kg |
| Matmenys | 205 x 56 x 84 cm |
| Svoris | 37 kg |