399.00€
| Paskirtis | 42 pratimai, intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Profilis | 50 x 50 x 2 mm plienas, 80 x 60 x 3 mm plienas |
| Sėdynė/atlošas | reguliuojamos 11 atlošo padėtys, reguliuojamos 3 sėdynės padėtys |
| Medžiaga | dvigubos siūlės, profesionalus 3 cm storio tvirtas apmušalas |
| Matmenys | 125 x 60 x 45 cm |
| Svoris | 35 kg |
| Apkrova | 1000 kg |
| Kilmės šalis | Lenkija |