179.00€
| Paskirtis | intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Profilis | 50 x 50 x 2 mm plienas |
| Sėdynė/atlošas | reguliuojamos 6 atlošo padėtys, reguliuojamos 6 sėdynės padėtys |
| Medžiaga | dvigubos siūlės, profesionalus 3 cm storio tvirtas apmušalas |
| Matmenys | 130 x 51 x 45 cm |
| Svoris | 20 kg |
| Apkrova | 500 kg |
| Kilmės šalis | Lenkija |