1,250.00€ 1,059.00€
| Paskirtis | intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Konsolė | įsijungia su pirmu yriu, LCD ekranas |
| Rodmenys | atstumas, ciklai, laikas, pulsas, sudegintos kalorijos, vatai, yrių dažnis |
| Programos | atstumo, greito starto, intervalų, laiko, sudegintų kalorijų, žaidimų |
| Smagratis | preciziškai sukonstruotas |
| Pasipriešinimo lygiai | reguliuojami vartotojo priklausomai nuo pageidaujamo intensyvumo |
| Paminos | reguliuojamos |
| Pulso sensoriai | suderinami su ŠSD diržu |
| Komplektacija | vidinis generatorius |
| Sėdynė/atlošas | ergonominė |
| Maksimalus vartotojo svoris | 150 kg |
| Matmenys | 241.5 x 61 x 101.6 cm |
| Svoris | 37.2 kg |