179.00€ 149.00€
| Paskirtis | 42 pratimai, intensyviam individualiam naudojimui |
|---|---|
| Profilis | 50 x 50 x 2 mm plienas |
| Sėdynė/atlošas | reguliuojamos 6 sėdynės padėtys, reguliuojamos 7 atlošo padėtys |
| Medžiaga | dvigubos siūlės, profesionalus 3 cm storio tvirtas apmušalas |
| Dekoratyviniai elementai | guminiai, neslystantys grindų dangteliai |
| Matmenys | 125 x 50 x 45 cm |
| Svoris | 20.5 kg |
| Apkrova | 350 kg |
| Kilmės šalis | Lenkija |